Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-18, 15:55   #2516
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Dziekuję Ci bardzo za pomoc Jestem już po... Tak bardzo miałam nadzieję, że wyjdzie mi taki kolor jak Tobie (nie żebym zazdrościła tylko chciałam hehe). Załączam zdjęcia. Co jeszcze mogę powiedzieć? Wyszło ciemno jak dla mnie, ale spodziewałam się, że stosując 7, jasno też nie będzie Mam wrażenie że są ciemniejsze niż na zdjęciach. Foty były robione na balkonie
Dziwnie mi teraz bo na odrostach był 9 wellaton, a teraz 7... Już mi nawet TŻ powiedział, że mnie wolał w tym kolorowym rudo blondzie - faceci wrrrr a wcześniej narzekał! Ech...
Troszkę glonu widać. Chociaż źle nie jest i Bunny mnie ostrzegała, więc ok. Tak musiało być. Nie wiem co mam jeszcze pisać

Jak w ogóle dziewczynki oceniacie? Jeśli w ogóle kojarzycie wcześniejsze moje włosy ze zdjęć Co teraz mogłabym zrobić, żeby tak o 0,5 tonu do tonu mieć jaśniejsze? Nie teraz oczywiście Jak mi włosy odżyją. A teraz końcówki i REGENERACJA
nie widzę zdjęć

edit : widzę u mnie wyglądają na rude, ale glona nie ma

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Lustro to jedno Ale ono nie poszerza, moze tak foty wyszły, po prostu ja troche przytyłam W brzuchu i w udach.

Koszulka myśle że jak najbardziej się nada

Agatko dziękuje
pewnie wina fotki

wezmę tą koszulkę, chyba czarną
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora