Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 15:59   #2518
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

czesc kochane
Jestem juz (od wczoraj)w Brukselii a wiec mam juz staly dostep do neta wrocilismy troche wczesniej niz planowalam bo zmieniamy meble (wlasnie teraz jak pisze do was to nosza mi nad glowa)
Wtedy po nieudanym przyciemnieniu( za duzo popielu dala ) na drugi dzien poszlam i fryzjerka(ta sama) zrobila mi kapiel i zdjela ta popiel , po czym nalozyla mi farbe w kolorze zblizonym do moich naturalek i wyszlo cos jak cieply braz ze zlotymi nitkami Kolor mi sie podoba jest cieply jak chcialam wkoncu i nie za ciemny w sam raz pasuje mi do oczui mam dla was fotki z dzis zaraz po umyciu wlosow Jestem ZADOWOLONA a kolor ten juz nosze ponad 2 tyg nic sie nie wymywa , robila oczywiscie colorsynkiem

Fotki przesle na kompa i zaraz wam wkleje cos tam

Pozatym wakacje uznaje za udane , wybawilam sie kilka razy w klubie , no i bylam na czadowym wieczorze panienskim tydzien temu
Tesknilam za wami bo dostep do u neta u siorki mialam skromny(ona to dziecko neostrady chyba) a pozniej wogole bez neta zylam

Postaram sie co nieco nadrobic , na bloga narazie nie zajrze bo dzis mamy to meblowanie i nie dam rady wszystkiego ogarnac.
Pisze w pospiechu wiec moglam cos zapomniec napisac ale to nie problem bo od teraz mam neta i bedziemy w stalym kontakcie

edit.
na poczatek takie foto z rana jak widac trudno ten kolor nazwac blondem bo to nie jest juz blond ale dobrze sie w nim czuje i co najwazniejsze wlosy sobie teraz odpoczna ,mniej sie pusza ,wkoncu spelni sie moze moje marzenie
Jakim kolorem mi robila napisze jutro bo musze zerknac w palete inne fotki np z buzia dam na dniach bo teraz nic nie mam na kompie jeszcze
Troszke przeszly te moje wlosy w ciagu miesiaca ,ale teraz zasluzyly na odpoczynek na kilka przynajmniej miesiecy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0002.jpg (50,9 KB, 84 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-08-18 o 16:20
caskada jest offline Zgłoś do moderatora