Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-12, 10:15   #2737
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
u mnie też LS duet w ogóle nie zadziałał! tzn. zadział, ale tylko dwa zabiegi, a po 3 od razu po kilku dniach wszystko odrosło i miałam wrażenie, że lepiej by było jakbym nie szła na trzeci zabieg…hormony miałam badane i były w normie
Może ten trzeci zabieg był źle zrobiony? Za słaba moc? Jeśli odrosły po kilku dniach to znaczy, że laser nie dotarł do cebulek, nie zniszczył ich i włosy odrosły tak samo jak po goleniu.
Z Waszych doświadczeń wynika, że chyba dobrze by było sobie zapisywać jaką mocą wykonywane były poszczególne zabiegi.
Raz miałam tak, że babka nieprecyzyjnie zrobiła mi pachy, oczywiście okazało się to po kilku tygodniach jak ok. 80% włosów wyszła a część rosła normalnie. Akurat po miesiącu od tego zabiegu byłam na bikini, pokazałam to Pani doktor i kazała zrobić pachy jeszcze raz na ich koszt. Tylko to było ewidentne pominięcie niektórych obszarów.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując