Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-13, 09:11   #2740
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez xox Pokaż wiadomość
pierwszy zabieg miałam na 14, a następne dwa na 15 - najwyższej mocy - kobitka mi nawet pokazywała na ekranie lasera
Kurcze to nie wiem. Nie znam się na tym, nie zwracałam uwagi nawet jakimi miałam robione ale wiem, że gdyby po zabiegu włosy nawet nie wyszły to nie poszłabym do tego samego gabinetu więcej/ lub na ten sam sprzęt, może tak to ujmę. Wiesz, nie chce mi się wierzyć, że jesteś jakimś ewenementem na którym zabieg nie działa Gdybyś miała blond włosy lub opaloną skórę to ok, ale w tym wypadku spróbowałabym szczęścia w innym miejscu. Chociażby jeden raz żeby się przekonać ale to oczywiście Twoja decyzja.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
Czy zabiegi wykonuje Wam lekarz zawsze?
Ani razu zabiegu nie wykonywała mi pani doktor. Za każdym razem przychodzi na konsultację przed rozpoczęciem zabiegu. Sprawdza efekty po poprzednim (czy po próbie laseru na początku), czy nie ma jakiś "pozostałości" że tak to ujmę, wypytuje czy byłam zadowolona, kiedy włoski powypadały, sprawdza jeszcze raz jaka moc była poprzednio użyta do poszczególnej partii ciała i ustala z panią, która wykonuje zabieg jakich parametrów użyć.
Potem w czasie zabiegu zachodzi sprawdzać jak wszystko przebiega no i po wszystkim siadamy i chwilę rozmawiamy, jeśli chcę mogę się wypytać o jakieś szczegóły.
Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi a zwłaszcza kontaktu z p. doktor tylko szkoda, że pracują tylko na LS, długo to trwa.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując