Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-15, 07:27   #2745
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=xox;50243634]na duecie jest inaczej - 15 to najwyższa moc

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Kurcze to nie wiem. Nie znam się na tym, nie zwracałam uwagi nawet jakimi miałam robione ale wiem, że gdyby po zabiegu włosy nawet nie wyszły to nie poszłabym do tego samego gabinetu więcej/ lub na ten sam sprzęt, może tak to ujmę. Wiesz, nie chce mi się wierzyć, że jesteś jakimś ewenementem na którym zabieg nie działa Gdybyś miała blond włosy lub opaloną skórę to ok, ale w tym wypadku spróbowałabym szczęścia w innym miejscu. Chociażby jeden raz żeby się przekonać ale to oczywiście Twoja decyzja.[COLOR="Silver"]"

U mnie dwa pierwsze zabiegu dały extra efekty - 60-80% włosów już nie było i przez ten 3 zabieg miałam wrażenie, że to on spowodował, że wszystko odrosło - nie wiem jak to możliwe… mam mega jasną karnację i ciemne jak kruk włosy, więc jestem "idealna" do zabiegów laserowych
Jak dlugie mialas przerwy pomiedzy zabiegami?
Dwa lata temu skonczylam serię na łydki i uda. Na udach mialam 3 zabiegi zwykłym LS, a na lydkach 7 razy Duetem. Efekt na udach jest zdecydowanie lepszy. Gdybym miała powtarzać depilację to tylko zwykłym LS.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując