Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-27, 17:09   #3232
971368423
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Kurczę, czytam, że wiele osób tu narzeka, że i tak nie mają już ochrony przez drugą połowę dnia.
Dlaczego nie możecie wziąć filtra ze sobą i dołożyć przed ponownym wyjściem? Zwłaszcza małą tubkę, ja mam wielgachną, ale odlewam sobie porcyjkę do mikro-słoiczka i nie robię problemu

Jeśli filtr kogoś nabłyszcza po aplikacji, to wystarczy spakować też jakiś puder czy coś, to też zwykle nie jest ciężkie.


Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jest jeszcze pharmaceris hydrolipidowy, mają krem do twarzy i balsam do ciała. Krem standardowo 50 ml balsam ma 150-200ml. Dziewczyny tutaj porównywały balsam do kremu czy można go stosować do twarzy.
Ja kupiłam balsam z zamiarem stosowania na twarz i powiem tak nie jest źle.
Nie bieli, trochę się błyszczy, cenowo w promo ok 27. Bez promo ok 40 w sp. (apteka gemini ok 32)
Jeszcze myślałam o vichy ideal soleil mleczko- jest do twarzy i ciała.
W sp ok 70 zł za 300ml.
OO, dzięki
Pharmaceris hydrolipidowy znam i uwielbiam, do oczu też nie wchodził; jak skończy mi się LRP DK (nieprędko :P) to zamierzam kupić ten balsam. Czytałam porównanie kilka postów temu, ale ktoś pisał, że balsam podrażniał mu/jej oczy bardziej, niż krem do twarzy...
Vichy - o takie deale mi chodzi masz go sprawdzonego może? No i czy masz problem z podrażnianiem oczu? Bo ja np. nie mam, mnie i mojemu facetowi sprawdzają się skrajnie inne filtry, więc nie bardzo wiem jak mu pomóc
971368423 jest offline Zgłoś do moderatora