Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-27, 21:18   #3236
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez 971368423 Pokaż wiadomość
Kurczę, czytam, że wiele osób tu narzeka, że i tak nie mają już ochrony przez drugą połowę dnia.
Dlaczego nie możecie wziąć filtra ze sobą i dołożyć przed ponownym wyjściem? Zwłaszcza małą tubkę, ja mam wielgachną, ale odlewam sobie porcyjkę do mikro-słoiczka i nie robię problemu

Jeśli filtr kogoś nabłyszcza po aplikacji, to wystarczy spakować też jakiś puder czy coś, to też zwykle nie jest ciężkie.




OO, dzięki
Pharmaceris hydrolipidowy znam i uwielbiam, do oczu też nie wchodził; jak skończy mi się LRP DK (nieprędko :P) to zamierzam kupić ten balsam. Czytałam porównanie kilka postów temu, ale ktoś pisał, że balsam podrażniał mu/jej oczy bardziej, niż krem do twarzy...
Vichy - o takie deale mi chodzi masz go sprawdzonego może? No i czy masz problem z podrażnianiem oczu? Bo ja np. nie mam, mnie i mojemu facetowi sprawdzają się skrajnie inne filtry, więc nie bardzo wiem jak mu pomóc
problem nie leży w tym żeby wziąć filtr tylko jak go powtórnie aplikować
Jeśli ktoś ma wolne i jest na plaży czy gdzieś indziej i smaruje się tylko filtrem to powtórna aplikacja nie stanowi problemu.
Natomiast schody zaczynają się jeśli trzeba nałożyć na filtr makijaż np. do pracy, bo słońce przypieka z i do pracy.
To co wtedy?! Filtr na makijaż? W pracy nie każdy ma czas wolny i możliwość na zmycie makijażu, aplikację filtra i ponowny makijaż A po pracy raczej każdy się spieszy żeby być jak najszybciej w domu.


Mi nie podrażnił, a mam alergiczne zapal spojówek
Każdy krem, filtr który jest tłusty z zasady, nie wchłonie się tylko czujesz, że go masz u mnie powodował pocenie się, swędzenie, ogólną lepkość -dotykasz ręką i masz wrażenie,że filtr zostaje na ręce. A potem byłam krościasta. Unikam wszystkiego co ma parafinę i alkohol na początku składu.
Pharmaceris tego nie ma.
Natomiast vichy nie miałam, choć mam ochotę spróbować.
Może dorwę gdzieś próbkę tego mleczka.
Poza tym lirene 50 jest podobna do pharmacerisa, konsystencją i składem. Cenowo wychodzi za 150ml-25-29zł
Cytat:
Napisane przez Sachmet512 Pokaż wiadomość
Zdobyłam dzisiaj w aptece próbki Pharmacerisa Będę mogła sprawdzić, czym się tak zachwycacie Mam trzy saszetki kremu hydrolipidowego i jeden fluid ochronno- korygujący, ale 02 pewnie będzie za ciemny. 1,5 ml to ilość na twarz, czy twarz i szyję?
Co najmniej 1 ml(1,2ml). 1,8 to na twarz+szyja
Ja miałam fluid z pharmacerisa i kryjący i matujący i 1 była dla mnie za ciemna. Natomiast plusem było to, że był dobry na zimę (warstwa ochronna)

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ponieważ 1 ml filtra to wystarczająco dużo, jakbym dołożyła jeszcze więcej, to wyglądałoby to beznadziejnie.
Poza tym niektórzy się malują, nie wyobrażam sobie mazać filtra po makijażu.
Nie każdy też ma możliwość, żeby gdzieś się chować po łazienkach i dokładać filtr, potem czekać, aż się uleży i matowić pudrem.
Chociaż ja akurat na ochronę nie narzekam, jeszcze się nie opaliłam, mając filtr, więc dla mnie wszystko gra
Dokładnie Ja też nie dokładam.
Natomiast jakbym miała wolne i byłabym na świeżym powietrzu to oczywiście aplikacja co 3-4h.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-05-27 o 21:20
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora