Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 17:20   #552
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez karmeloo Pokaż wiadomość
Ja tez na początku uważałam, że pędzle za ponad 100zł a nawet za 80zł to lekka przesada, kupiłam te za 55zł ale naprawdę mi sie nie podobały chciałam je od razu oddać - więc nie mogłam ich użyć żeby sprawdzić a wszystkie pędzelki dokładnie zobaczyłam i sprawdziłam włosie, jest bardziej miękkie niż w czystym sobolu. e etui śmierdziało na kmcały pokój śmierdział tym etui może ja miałam pecha bo te pędzle idą ja świeże bułeczki!Wątpię, żeby ludzie kupowali je dla tego zapachu potem miałam pędzle ARISTRY za 75zł niezbyt mi odpowiadały chociaż były dość dobrze wykonane, ale miały ohydne syntetyczne włosie i to się dało odczuć przy dotyku tych pędzelków. Oddałam Następnie te niebieskie u wizażystów obskrobane trzonki okropnie - inni allegrowicze nie mieli takich trzonków pytałam no i na końcu te moje cudeńka ideałyTakże dopłacając po 20-30zł do każdego kolejnego kompletu dobrnęłam do 140zł
Hmm,moje akurat nie smierdza Ale powachalam je dopiero teraz,a juz jakis czas je mam Mysle,ze gdyby mi smierdzialy,to by mi to na poczatku przeszkadzalo
Co do jakosci,to nie wiem,ile przetrzymaja.Narazie jest ok A miekkie sa-faktycznie.Troche za bardzo.Dlatego dokupuje sobie jeszcze z Inglta

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
mnie denerwuje ze nie sprzedaja tych pedzli pojedynczo. Na co mi kolejny grzebyk czy kolejna spiralka czy aplikator (zepsul mi sie momentalnie, wole juz uzywac tych z inglota)
Cos tam mozna kupic Ja kupilam pojedynczy pedzel do rozu na jakiejs aukcji na all.Zaplacilam jakos bardzo malo za niego.Tylko tez jest strasznie miekki,do troche twardszych rozow juz sie nie nadaje
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując