Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone 30+ 40+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-18, 09:26   #3371
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

I my juz zblizylismy sie do konca pobytu w Grecji. Dzis wiatr niewielki za to ogromnie rozszalale morze. Az grozne. Fale wysokie przewalaja sie przez plaze zalewajac ja do polowy. Jutro o 17 wyjezdzamy z Veliki do Salonik. Tam o 23 mamy samolot i fiuuuu do domu do psiurow oraz kociska ryżego.
Lecz w domu to jakos malo pobede. Bo: 29 .09 wyjazd do Chorwacj. Potem od 18 pazdzirrnika dostalam sanatorium w Kolobrzegu. Bede w Perle Baltyku az chyba do 7-8 listopada. Oj stesknie sie za domem..choc prespektywa sanatorium raczej budzi moj niepokoj...

W miedzyczasie musze ( nie wiem kiedy) wpasc do Bielska Bialej do Sfery. Zareklamowalam tam sukienke bo miala byc jedwabna a byla z poliestru co wyczytalam dopiero w domu ( nauczka -czytac wszywki na ubraniach) sukienka byla droga bo ponad 550 zl. I teraz jestem zmuszona w tej kwocie wybrac cos innego tam. A zapal do zakupow po takim czyms mi jakos umknął...

Piszecie o wadze...mnie tez moja sie nie podoba. Mam 170 i obecnie moja waga to 65-66 kg. Wcale mi sie to nie podoba..cale zycie wazylam ok 55 -59 kg. A bywalo nawet i 52 i jakos nie musialam sie ograniczac z niczym..a teraz..pilnuje sie..zero cukru..ciasto tylko na jakis rzadkich imprezach... Tu jadlam wlasciwie same owoce najwiecej brzoskwin i kiwi. Ale i kilka kilo winogrona pochlonelam chleba nie jadlam..czasem jakiegos kabanosa jeszcze z domu. I grecka fete prosto z solanki..i nie wiem jak taka dieta wplynie na moja wage..niby nie czuje ze cos jest wiecej. Ale tak bardzo chcialabym zrzucic 3 kilo. A one jakos wyjatkowo wredne...moze w sanatorium mi sie uda?. Moze tam troche pocwicze..jesli bedzie jakas gimnastyka dodatkowa to sie zapisze na nia..

A propo Kolobrzegu-ktora z Was zechcialaby mnie tam odwiedzic?
Fajnie by bylo...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora