Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 22:35   #204
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Ash
Ja łykam biogal od kilku dni (ogórecznik - wiadomo) i myslalam, ze z lnu jest mi juz niepotrzebny. Nie uzywa sie tego zamiennie? Zamotałam sie. Na co jest linomag?
Linomag, to olej z lnu. Można go łykać niezależnie od ogórecznika, co nie znaczy, że trzeba (ja tam na przykład nie łykam, bo nie będę się szprycować wszystkim na raz tylko dlatego, że znam nazwę - szybko dociągnęłabym do kilograma suplementów dziennie poza tym przez 4 miesiące jakoś nie dostrzegłam jego zbawiennego działania). Olej lniany zawiera kwasy omega-6 (podobnie jak ogórecznik) i omega-3 (podobnie jak oleje rybie, ale te z lnu są gorzej przyswajalne, oblicza się, że tylko w 10%)
http://www.linomag.pl/produkty/13_NNKT_kapsulki.htm

Cytat:
Napisane przez Ash
Aktualnie łykam humavit skrzyp+pokrzywa, biogal, msm i capivit sun system, cla mi sie wlasnie skonczylo i musze dokupic. Przyda mi sie chyba jeszcze Salfazin, bo tam chyba jest i cynk i magnez (?) i cos tam jeszcze.
Coś mi jeszcze potrzebne?
Skład Salfazinu był podany w którymś z postów powyżej. Nie ma w nim magnezu, a oprócz cynku są wit. A i E, które Ty masz już chyba w Capivicie SS (poza tym wit. C i B6). Glukonian cynku, jeśli chcesz można też dokupic osobno.

Nie wiem, czy coś jeszcze jest potrzebne. To zależy od diety, trybu życia, stanu zdrowia, stwierdzonych niedoborów, problemów, których chcesz się pozbyć itp. Na takie pytanie nie ma prostej odpowiedzi. Jeśli nie masz żadnych problemów zdrowotnych, a suplementy łykasz sobie tylko "na urodę" to i tak masz ich już dużo. "Bezproblemowcom" sugerowałabym chyba ograniczyć się do jednej, bogatej mieszanki multiwitaminowo-mineralnej.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2006-06-08 o 13:07
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując