Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-16, 21:27   #3263
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nakładam sama henne na wcale niekrótkie włosy.Oczu z tyłu głowy też nie mamDa się
Siwe kryje znakomicie
Moze za bardzo panikuje, a moze henna z sklepu zielarskiego nie rowna sie jakosci i sypkosci tej np. z helfy. Mnie zastanawia tez jedna rzecz.... czy taka henna nie zapycha wam dziury i rury w wannie/pod prysznicem?? Bo tak czy siak to sypkie zielsko... bez obrazy dla zioła hehe i jeszcze jedno pytanko: nie boicie sie wyjsc na deszcz tak pofarbowanymi włosami? Wiem powinnam, pytac na watku o hennie, ale tu tak miło
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
z firmy LOGONA sa henny w takiej pascie/kremie - fajne sa
Hm, zerknełam z ciekawosci, ale skład to chyba nieco przesadzony... np. Aqua (Water), Alcohol denat.*, Coco Glucoside, Glycerin, Montmorillonite, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Erythrulose, Sorbitol, Xanthan Gum, Maltodextrin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Algin, Sodium Citrate, Citric Acid, Parfum (Essential Oil), Linalool, Limonene, Eugenol ........... i cena tez dosyc wysoka

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Warto dojrzeć
Z henną kwestia wprawy - wiele dziewczyn kładzie samodzielnie.
Siwe u mnie sie chowaja - sa oczywiście jasniejsze, ale nie siwe
Skoro chcesz sie nawrócic na naturalna pielęgnacje to zapraszamy tu,tu i tu.
Po dojściu do III części wątku będziesz w pełni nawrócona! Lektura długa, ale pouczająca i przyjemna. I napewno nie brak tam zakręconych ekomaniaczek
Anulka, chetnie poczytam i zjawie sie tam Ale juz pod innym nickiem bo musze zlikwidowac ten z ktorego pisze. Sic!
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując