Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 15:22   #1588
fionka87
Raczkowanie
 
Avatar fionka87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: szczecin;)
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

o to chodzi ze juz wiele razy robilam badania takie podstawowe, hormonalne, zeby wykluczyc tarczyce nawet usg robilam i nic nie wyszlo z tego co pamietam to wlosy intensywnie wypadaja juz od 2 lat i nic nie moge zrobic. w zimie kombinowalam cos z olejkiem rycynowym a wczesniej wlasnie tak jak mowisz wcieralam sok z czarnej rzepy ale po dluzszym czasie strasznie wysuszylo mi skore glowy i wlosy. a jakby tego bylo malo jestem alergiczka i mam taka atopowa skore;/ ktora zle znosi kontakt z woda;( od pol roku juz nie daje rady wlosy wychodza garsciami wydaje mi sie ze to jest tez wina wody kiedys jak mieszkalam na wsi mialam zawsze blyszczace i w miare gladkie wlosy, a teraz istne siano! doslownie;/ nie potrafie niczym ich nawilzyc. a ten seboradin kroty proponujesz to nie wysuszy mi ich jeszcze bardziej? z tego co sie orientuje to on chyba zawiera sok z czarnej rzepy...
eh a na te tabletki rzeczywiscie trzeba uwazac...bierzemy, bierzemy a co sie pozniej okazuje?! ze tylko sobie zaszkodzilysmy;(
dzieki Aga za pomoc
dobrze ze jeszcze ktos zaglada na forum
fionka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując