Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-07, 14:02   #1908
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Jak robisz z glutka? Bo może tez zaczne bo mam go mnóstwo i tylko czeka aZ go zuzyje

Wogole musze sie do fryzjera umowic na podciecie koncowek.
Biorę mały garnek, zalewam prawie cały wodą i dodaję łyżkę siemienia. Wychodzi bardzo rzadki glutek, ewentualnie rozcieńczam wodą jeszcze. zawsze się sprawdza u mnie.

Cytat:
Napisane przez Papaulinka17 Pokaż wiadomość
Raczej to nie ciąża, bo przed też tak miałam, fakt jest taki, że ta warstwa wierzchnia włosów jest bardziej zniszczona niż ta pod spodem, więc skłaniam się bardziej ku temu, ze właśnie łuski są niedomknięte. Najładniejsze włosy mam zawsze po kilku godzinach, myję rano więc tak pod wieczór są już gładkie
Jeśli chodzi o płukanki to używam z octu jabłkowego ale to tak od czasu do czasu, jak mi się przypomni
Jestem zła okropnie, bo znów nie udało mi się domyć tego castora, ale tym razem to kurcze całe włosy mam praktycznie tłuste. Nie mam pojęcia dlaczego, bo emulgowałam maską i myłam długo szamponem;/ jutro znów muszę umyć, ale tym razem porządnie oczyszczę i nałożę jakąś lekką odżywkę.
Ja mam odwrotnie, włosy świeżo wyschnięte są mięciutkie i błyszczące, a potem robią się szorstkie i tracą objętość. :-(


Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Na blogu My hair secrets znajdziesz duzo pomyslow na rozmaite plukanki
Ja akurat do plukanek nie mam serca. Probowalam w zasadzie tylko zakwaszajacej z hibiskusem.
Dziękuję
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując