Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bio CLA
Wątek: Bio CLA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-28, 09:29   #63
karinade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Bio CLA

Hej. Dziewczyny uważajcie ! Nie wiem może ja jestem wyjątkiem ale po 3-4 dniach stosowania "tego super produktu" zaczęło mnie boleć serce. Mam 16 lat , chciałam schudnąć ok 5 kg. Przeczytałam opinie na necie i myślałam ,że wszystko pójdzie szybko. Już w pierwszych dniach zaczęło mnie boleć serce, chłopak powiedział żeby tego nie brać ,ale ja cały czas mówiłam ,że to wszystko przez pogodę. Brałam ok 5- 6 tabletek, 2rano,2prezd obiadem i2przed kolacja. Wczoraj w szkole się źle czułam. Ok 5 godz. po zażyciu tabletek znowu zaczęło mnie boleć serce. Zrobiło mi się słabo, byłam rostrzęsiona nie potrafiłam oddychać. Mój nauczyciel chciał dzwonic po pogotowie ,nikt nie wiedział co się dzieję. Zmiżono mi ciśnienie i miałam zdecydowanie za niskie. Nigdy takich problemów sercowych nie miałam. Od wczoraj tabletek nie biorę. Serce mnie jeszczę trochę boli. Postanowiłam kupić herbatki 3 fazowe ,wczoraj pierwszy raz poszłam na aerobk. Bo Bio Cla zamiast chudnąć ,gdy weszłam po tych kilku dniach na wagę przybyło mi 1,5kg. Po herbatkach i ćwiczeniach czuje się lepiej i już widzę znaczną różnicę. Zastanówcie się zanim wydacie tyle pieniędzy. Tabletki psują organizm a np. o takich herbat nic nie powinno się dziać z organizmem + dolączenie ćwiczeń= myśle,że to chyba najlepsze na utrate kilku kg.
karinade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując