Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co z cienkimi lekko kręconymi włosami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-12, 10:48   #7
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Co z cienkimi lekko kręconymi włosami

Cytat:
Napisane przez kasioola81 Pokaż wiadomość
Witam,
mam cienke i lekko kręcone włosy. Jaka fryzura najlepiej do takich włosów i takiej paszczy. W sumie to z kolorami to eksperymentowałam chyba wszystkim ale fryzura to dramat i nuda.. Nie wiem czy lepiej jak wkleję fotę bez czy z makijażem więc na wszelki wklejam to gorsze czyli ja- saute Może macie też pomysl jak nos pyrkę makijażem wysmuklić? :P Generalnie to wszelkie sugestie mile widziane pozdrawiam
Szkoda, że masz lekko kręcone włosy, bo pierwszą sprawą jaka przyszł mi do glowy to prosta grzywka dla Ciebie, ale wątpie, aby chciało Ci się bawić w protowanie. To raz. Dwa nie wiem, dlaczego chcesz wysmuklić nos, bo moim zdaniem jest świetny, dodaje Ci uroku. Jeśli jednak aż bardzo Ci to przeszkadza to zajrzyj na forum pytań do wizażystki i tam zacznij szukać jak przytuszować wg. Ciebie za pyrkowaty nos. Poza tym myśle, że jeżeli chcesz odwrócić uwagę od nosa to powinnaś bardziej podkreślić np. oczy. Po trzecie - kolor włosów. Rzeczywiście odcienie rudego i czerwieni są dla Ciebie stworzone, a więc kombinowałabym coś w tym kierunku. Może jaśniejszy i bardziej stonowany, spokojniejszy odcień na zimniejszą porę roku?
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując