Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-21, 14:48   #3857
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Jutro zaraz ci wyślę I pojadę do sklepu po drodze do pracy z żarówkami.

A teraz jeszcze ciekawostkę wam powiem. Rozmawiałysmy dziś w pracy o tych filtrach one patrzyły na mnie jak na wariatkę (trudno) i jedna z koleżanek mi powiedziała że jej dermatolog powiedziała żeby nie uzywac takich wysokich filtrów najwyżej 30 bo skóra sie odzwyczai i łatwo poparzenia potem mozna dostać a i witaminy D nie produkuje Tak to pewnie lekarka z tych jak moja rodzinna co na ropne migdały mi aftin przepisała I patrzcie dla mnie to totalna głupota tak mnie szokło że już nic nie powiedziałam ufffff
Mhm, to tak jak z kremami pod oczy (i nie tylko) - w kazdej perfumerii konsultantki mowia co innego - jedna ze nie nalezy za wczesnie uzywac silnych kremow przeciwzmarszczkowych a inna - ze to totalna bzdura (tzn to co mowila ta pierwsza) bo skora zuzyje to co potrzebuje a reszta "zostanie" a poza tym, nawet botox nie szkodzi na bardzo mloda skore. Kremy nie wnikaja do glebszych warstw skory wiec a poza tym nie ma w skladzie zadnego kremu substancji, ktora moglaby zaszkodzic skorze.
Ja uzywam kremu pod oczy od 25 roku zycia (przepisowo ) i juz sie nie przechwalajac wiekszosc moich rowiesniczek ma takie bruzdy pod oczami ze sie kiedys zaczelam zastanawiac , ze moze mam tak samo tyle ze ja sama nie widze a widza tylko inni
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora