Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 07:30   #1370
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
mi kiedyś ginekolog mówił , że nie będę miała bolsnych okresów jak zacznę współczyć ....ale to było ponad 20 lat temu no i jak mówisz git nie było
z cerą nie miałam nigdy problemów typu TRĄDZIK , za to po ciąży miałam cerę typu SAHARA !!! przemysł kosmetyczny zarabiał na mnie krocie tyle kremu potrzebowałam na swoją buźkę....7 lat minęło , jestem bliżej 40 stki niż 30stki i ...dorobiłam się cery mieszanej



ja alkohol lubię doustniwe stosować zewnętrznie mi ie służy mimo przetłuszczącej się obecnie brody, nosa i czółka

a widok w pracy masz zaje...fajny. Mój TŻ by pewnie by oceniał czy na to polować można .......ja mimo wszystko ograniczam się do wiedzy , że ze wszystkimi łaniami wygrywam
No mnie tez mowil ze nie bede miec bolesnych okresow.. i ze sie wyreguluja. Co prawda wspolzyje od 23 roku życia i w sumie zaluje, bo myslalam ze to bedzie ten jedyny, zareczylismy sie a potem on wybral mamusie... no ale niewazne No ale co do okresu, to co prawda troszke sie wynormowal bo juz nie mialam cykli 55-60 tylko 30-40 A dzis jestem w szoku bo minelo 28 dni i chyba po raz drugi od 7,8 lat jak dostalam okres.. cykl jest rowny

Widok fajny, szczegolnie jak jest snieg bo jak sniegu nie ma to trudno dostrzec sarenki :P

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Pastereczko, właśnie nabiłaś 1000, congrats.
A co do bronzera, to chyba warto spróbować. Są rajstopy w sprayu, to mogą być i w proszku
Wlasnie ja niedawno widzialam u pastereczki ilosc postow kolo 460 Nabija je jak szalona!
Rajstopy w proszku

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
roznica jest 1,5 roku (wiek 3,5 roku i 2 lata)
Jak sie zabiera za dzieci po 30-tce to potem trzeba sie streszczac



To sa dwie dzieczynki tylko mama dorwala nozyczki bo to male ma niezle chwytaki i Helena juz łyse placki ma na glowie

a kilkanascie dni temu (jak przyszla paletka cieni) wygladala tak
oczy - cienie paletka 120
twarz - chrupki kukurydziano marchewkowe
usta - zajumana matce probka szminki
Na 1 fotce, Twoja dziewczynka wygląda jak "pankówa" i makijaz i czarna koszulka.. sweet Kiedys na lotnisku widzialam malzenstwo, ktore mialo niemowlaka ubranego w czarne body z napisem Devil Inside Padlam ze smiechu, tak mi sie to spodobalo


Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość



Anecko, sarenki za oknem kochane
Fakt
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-02-27 o 07:31
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora