Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarnowłose;)
Wątek: Czarnowłose;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-09, 11:14   #2093
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Czarnowłose;)

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
A nad którym odcieniem Brillance się zastanawiasz? Jeśli chcesz efekt naturalnej czerni, to pewnie nie nad kruczą, tylko zwykłą Ponoć ona nie wychodzi mocno czarna. Jedna z dziewczyn kiedyś pisała, że ma prześwity czerwieni/ciemnego brązu w słońcu i zamieściła fotki - kolor faktycznie trudno było nazwać czarnym-był to raczej zdecydowanie brąz/ciemny brąz z ciepłą poświatą. Wydaje mi się, że to kolor jaśniejszy od naturalnej czerni. Bardzo ładny kolorek, ale nie wiem czy nie będzie dla Ciebie za jasny Zresztą dla mnie to on nawet na zdjęciu z opakowania wygląda jak brąz :P
Tak myślałam nad tą czernią, szkoda że nie przeczytałam Twojego postu wcześniej bo pod wpływem impulsu kupiłam... kruczą. Teraz mam ochotę walnąć się w głowę, ale chodziłam już od miesięcy koło tej farby, tego cudownego zdjęcia na opakowaniu i nie mogłam już tego znieść. Farbuję wieczorem, raz kozie śmierć .

Piękne te Twoje nowe włosy, chociaż w ogóle nie mogę się napatrzeć na te zdjęcia, Twoja uroda jest poprostu zjawiskowa .

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
ja mam ciemny brąz na odrostach a resztę farbowane czernią nie hebanowa czy kruczą zwyczajną naturalna jednak jest różnica między ciemnym brązem a naturalną czernią i to spora
U mnie było podobnie, w ogóle ciemny brąz się dużo szybciej wypłukuje .
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując