Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-10, 13:10   #4094
MerylinMongol
Raczkowanie
 
Avatar MerylinMongol
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Właśnie zagościł na mojej toaletce Mint, ale obawiam się, że na moje wiecznie czerwone pucki nie wystarczy ta cienka warstwa i delikatne omiecenie całej twarzy Niemniej jednak spróbuję, trzeba kombinować
Sposoby używania minta na różne przypadłości były opisywane wielokrotnie, a i tak trzeba próbować jaka metoda konkretnie Tobie najbardziej przypasuje.
Ja używam go na moje wieczne czerwoności na polikach i moja metoda pewnie nie jest odkrywcza, ale dodaję minta do mieszanki primerowej, w której znajduje się m.in. kaolin odcień Sunlight(pomaga tuszować wszelkie zaczerwienienia w przeciwieństwie do odcienia Fair) i stempluje, omiatam tą mieszanką całą twarz, a w szczególności właśnie poliki za pomocą Flata. Mimo tego, że używam bardzo jasnego odcienia (Fair z kategorii Cool) nigdy nic nie przebiło i żadne zielenie nie wyszły. Na primer korektor w miejsca gdzie potrzeba i na to podkład i całość wygląda i trzyma się (mimo cery mieszanej) bardzo dobrze.
Odkąd używam minerałów rzadko zdarzają mi się jakieś większe czerwone niespodzianki, ale jeśli już to wtedy minta mieszam z korektorami (w moim przypadku Multi-Intensive i Intensive Fair) i delikatnie nakładam Eye Kabuki i też nic nie przebija.
MerylinMongol jest offline Zgłoś do moderatora