Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer w Rzeszowie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-08, 08:43   #573
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez krolewna20 Pokaż wiadomość
Czesc Rzeszowianki..wielka prośba do Was...gdzie w Rzeszowie można ufarbować sobięwłoski na taki kolor jaki się chce ????Który salon specjalizuje sięw koloryzacji włosów ?? jestem z Mielca i wybieram sie do rzeszowa aby którys z kolorystów doprowadził mnie do stanu wyglądalnosci, bo najlepszy fryzjer w mielcu spalił mi wlosy, ufarbował na kolor rudo-brunatno-czarny plus blond i mam na całej długosci czarna plamę niewiadomego pochodzenia- wyszła po ostatnim farbowaniu..i nie moge rozpuscic włosów..dlatego prosze doradzcie !!!!!! kto ładnie farbuje a przedw wszystkim slucha klienta !!!!!!!
No to Cię załatwił fryzjer. Ja Ci nikogo nie polecę, bo jeszcze nikomu nie zaufałam w tej kwestii i farbuję włosy sama. I jestem zadowolona. Damian z okrzei pomógł mi ostatnio w doborze odcienia i to z farby, na której on nie pracuje. Chyba zna się gość na rzeczy. Może porozmawiaj z nim, może znajdzie jakieś rozwiązanie, bo chyba niełatwo będzie teraz wyrównać Twój kolor. Ale jak tylko będziesz miała wątpliwości, to nie siadaj na fotel
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując