Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry UV a makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-31, 17:15   #4731
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakiś róż, brązer i korektor, który będę mogła nałożyć na każdy filtr? [dodam, że mam biodermę, aczkolwiek to chyba mało istotne]
mozesz nakladac jaki chcesz, tyle ze zmniejszysz ochrone a tak, zeby nie zmniejszyc, to nie wiem... chyba we wszystkich tego typu produktach znajdzie sie albo talk, albo mika, albo jakies tlenki tytanu i kto wie, co jeszcze moze destabilizowac filtry ogolnie rzecz biorac jednak wydaje mi sie, ze delikatnie opruszajac twarz wiele sobie nie zaszkodzisz... wazne, zeby przynajmniej nie rozetrzec filtra przy packaniu sobie twarzy kolorowka.

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
A co jeśli chodzi o podkłady z filtrem ?
Czy są cokolwiek warte?
trzeba spojrzec na to troche krytycznie. ogolnie chyba kazdy podklad ma jakis filtr, bo niektore pigmenty w nim zawarte beda dzialac jak filtr mineralny. w wielu podkladach znajduja sie jeszcze filtry chemiczne, zeby ten efekt wzmocnic. zeby na twarzy osiagnac taka ochrone, jak podano na opakowaniu, trzeba by nalozyc niezla warstwe - efekt maski czy tez tapety czy jak to by jeszcze nazwac gwarantowany ale jesli ktos nie stosuje filtrow wcale, to jest to lepsze niz nic.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora