Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-21, 08:11   #2217
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Czarodziejko kochana, nawet nie wiesz, jak się cieszę, że tu zawitałaś do nas w końcu
No kto jak kto, ale Ty się kolorków nie boisz
Jak zwykle piękne oko Szkoda, że przy sesjach jednak na minerałki się nie zdecydujesz... Sesji minerałami wciąż nam brak .. Ale rozumiem oczywiscie..
I pozostaje mi liczyć, że będziesz tu częstszym gościem, bo z ogromną przyjemnością zawsze oglądam Twoje makijaże (znacznie większą, odkąd tymi pixelowatymi napisami nie są zasłaniane i mogę je dokładniej podziwiać )
Kasiu
Ja też się cieszę, że jestem wśród Was Kolorów się nie boję, ale teraz najważniejsze dla mnie to dobrać sobie odpowiedni podkład mineralny. Do końca kwietnia się kwaszę i mam dosyc wysuszona, łuszczącą się skórę i każdy podkład, nawet te tradycyjne, podkreśla mi skórki i wchodzi w pory. Ale się zaparłam na minerałki, bo zauważyłam, że moja cera ładniej po nich wygląda - żebym jeszcze znalazła minerałek który mi w pory nie wchodzi, albo moze jakiś sposób nakładania coby ich nie podkreślać Będę szukać, mam u Ciebie teraz potężne zamównienie minerałkowe, więc jak już dojdzie to będzie co testować A na sesje będę uzywać cieni mineralnych na pewno, juz chyba nawet na jakiś były w użyciu - mają piękne kolorki i na bazie sie super trzymają, więc nie widzę zadnych przeciwskazań. Ale na podkłady mineralne się nie zdecyduje - sama mam problem, by dobrać sobie właściwy, a co dopiero komuś

Postararam się częściej pokazywać swoje makijaże tutaj, no i w końcu muszę się przełamać i nieśmiało odezwać na plotkowym dla minerałocholiczek, chociaż ja taka początkująca jestem No i na blogu powinnam niedługo pokazać zbiorówkę dotychczasowym mineralnych makijaży A co do napisów, to już naprawdę muszę w końcu poszukać sobie jakiejś fajnej czcionki, ale ciągle o tym zapominam

Się rozpisałam
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2010-04-21 o 08:13
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując