Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-15, 11:50   #4589
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,pozdrawiam z wakacji
Od razu szybko napiszę,że JMO - raczej porażka (biorąc pod uwagę cenę i ogólnie jestem zdruzgotana brakiem dostępu do netu - sklepu phenome nie ma w całym trójmieście,alepia w stacjonarnym ma zawrotne ceny i ogólnie czuję się odcięta od wszystkich możliwości

Całuski dla Was wszystkich
HelloA dzisiaj myślałam o tym kiedy wrócisz i jak Twoje wrażenia z JMO.Przykro mi,że Ci kosmetyki nie podeszły
Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Widziałam Twoją recenzję - pisałaś że świetnie się sprawdzi na rozstępy wraz z olejem z róży. A masz jakieś doświadczenie w kuracji starszych rozstępów? Zrobiły mi się jak byłam mniej więcej w wieku Twojej córki i są już białe...
Jeśli jest jakaś szansa, że olej z róży coś z nimi zrobi, to będzie kompromis, bo po prostu kupię i balsam i olej. Tylko jak to wtedy stosować - olej tylko na rozstępy, a balsam na resztę ciała czy jak to robiła Twoja córka?
Ja Ci napiszę tylko tyle,że ja też go używałam w czasie ciąży i nie wiem czy to jego zasługa czy genów(moja mam też nie ma)nie nabawiłam się ani jednego rozstępu

A ja muszę dać upust swojemu zachwytowi nad JMO odżywka c&p i olejkowi.Jakie ja mam włosy świetneTak je głaszcze jak debilka,że umyć je dzisiaj musiałam.Opanować się nie można,żeby ich nie dotykać.
Anula ja wiedziałam,że polegniesz i coś wariatko kupisz...nie wiedziałam tylko,że to będzie AŻ tak szybko.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora