Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 20:23   #24
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

przed wakacjami paćkałam sie sprayem dzieciaczkiem Avene oczywiście nie było mowy o nakładaniu przepisowej ilości,przyszły upały i niestety nie byłam w stanie smarować się tym lepiszczem brrrr, włosy non stop przyklejone do buzi i co najgorsze muszki i cała reszta kurzu też hihihi ale to wyglądało, w lipcu przerzuciałam się na kompakt Avene 50+ ochrona marna ale jak pomyślałam o powrocie do dzieciaczka to stwierdziłam że lepszy rydz niz nicpo czym po wakacjach kiedy myslałam że nie będe już stanie uzywać jakich kolwiek filtrów odkryłam fluid capital soleil Vichy i od tegu czasu bezproblemowo nakładam 2ml bez świecenia i lepienia. Jak narazie zużyłam 2 opakowania i kryzysu brak, traktuje go jak krem pielęgnacyjny.

aaa i zapomniałam wspomnieć o mojej reakcji alergicznej na filtry chemiczne Avene po której lądowałam u lekarzy dermatologów,
miałam dość wszystkiego na długi czas i sama jestem w szoku ze wytrwałam i znalzałam coś co nie jest tłuste i nie uczula mnie.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując