Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-25, 20:59   #2535
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

kurczę, myślałam że są podobne, przynajmniej na zdjęciach takie wrażenie sprawiają, ale obok siebie na pewno by te wszystkie różnice było bardziej widać
o tym Bellku zapomniałam całkiem, przecież on też jasny i wydaje się podobny chętnie bym zobaczyła porównanie tych delikatesów, nawet na kawałku plastiku


tak. różowa, zaje.bista perła

bo moje zdjęcia fabryki są słabe, wyszła za ciemno i beżowo, musze kiedyś poprawić. To spróbuje zebrać je do kupy :-D

Ha ha... wiesz ze mam taką :-D ale może jednak innym razem




Cytat:
Napisane przez chemica Pokaż wiadomość
Zaglądam do Internetów, ale tak 'przelotem', na chwilę i nigdy nic kupić nie mogę :P



Tak, to Ty możesz spamować

w sumie lepiej dla portfela ;-)

No to ciesze się




Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
też mam jednego takiego delikwenta..


aaahaaa ogólny przesyt.. no to ja rozumiem, miałam cos takiego w pewnej chwili, też na CA m.in. Przeszlo mi bez sladu jak widac


ooooo kolejny leciutki lakier, piękny! U Ciebie wszystko tak bajecznie wygląda, że hej!
Ja od jakiegoś czasu też, prawego kciuka :-/

No coś w tym stylu chyba ;-)

A dziękuję, milo mi

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

baaardzo mi się spodobał


swoją drogą mam ciekawą zagadkę. na serdecznym i fakerze jest jeden lakier: Essie - First Timer. za pierwszym razem, gdy nim malowałam, to na tych samych paznokciach co na zdj, a na resztę paznokci dałam jakiś zielony. najpierw zatopowałam zielone, potem Essie i po jakiejś minucie kolor się zmienił na zielonkawy myślałam, że może pędzelek się zabarwił od zielonego. no nic. kilka dni temu pomalowałam znowu tym Essie i CC Holiday Splendor i żeby sprawdzić, czy kolor się zmieni, to najpierw zatopowałam Essie, a potem CC. no i kuźwa też się kolor zmienił na serdecznym widać prawdziwy kolor tego lakieru, a na fakerze po zatopowaniu. dodam, że to na pewno nie wzorek oddziałuje na zmianę koloru, bo w innych lakierach nic podobnego się nie dzieje



:-*

Coś mi się przypomina że lakier od topu zmienia kolor. Każdy top mu tak robi? A mani ciekawy


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Serio? Na zdjęciach LVX wygląda na ciepło brzoskwiniowy a Bell jest taki jakby limonkowy. To znaczy mega biała limonka.

Moje życzenie swatchowe.... dawno dawno temu prosiłam Cię o Smolder Orly Bo chcę go wywalić,ale może będę żałować po Twoich swatchach
Kurczę napisałam niejasno, Lvx porcelaine jest mega podobny do tego Bell ale na paznokciach nie sprawdzałam jeszcze.

O super propozycja w butelce cudny. A nie polubiłas go?
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2014-11-25 o 21:01
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora