Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 09:15   #2548
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIX + przeogromna dawka plotek!

Bry!
Zrobiłam sobie wczoraj paskudnego zadziora na lewej wskazówce, bryliant... I zamówiłam krem przeciwzmarszczkowy pod oczy - te kilka(naście) dni chłodu na dworze i suchego ciepła w pomieszczeniach zrobiły mi coś strasznego pod oczami :/
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No nie ode mnie, bo się łączę w bólu.
Od dwóch tygodni (z małą przerwą na ItsAlive) w samej odżywce chodzę...
Nie miałam tak od kilku lat.
Aajj rozumiem aż za dobrze, ale to takie błędne koło - im dłużej nie malujesz, tym bardziej Ci się nie chce Ja też ostatnio pochodziłam w golasach, ale tylko jakieś dwa dni, bo jednak zażółcone są koszmarnie :/
Niezmiennie uwielbiam Twoją płytkę I faktycznie - wyglądają bardzo dobrze!
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no hej
dzieciaków się nie pozbywaj, bo będziesz tęsknić, mówię Ci!
paznokcie króciutkie ale urok mają i ładnie im w tej skórce
ja właśnie nabyłam top SH, póki co raz przetestowałam, nawet nieźle jest, aczkolwiek m odrobinę skurczył, a to dla mnie duża wada oczywiście nie skurczył od razu, a dopiero po jakimś czasie.
Ano na pewno bym tęskniła Ale coś czuję, że i tak do tego nigdy nie dojdzie - ile to już razy siadałam nad pudełkami, żeby oddać te, których po prostu nie używam i siedziałam godzinę, wybrałam może jeden, a później myślałam, że skoro wybrałam jeden to przecie i tak nie ma sensu i lądował z powrotem w pudle
O widzisz, ja na kurczenie jakoś bardzo nie narzekam, ale może jestem sponiewierana pod tym względem przez top EF - ten to dopiero przodował w tym temacie
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Na mnie możesz liczyć w opierdzielu hehehe
Szkoda bo SH dla mnie to KWC a już teraz jak go mam pod nosem to podwójny KWC
To faktycznie zagoniona jesteś ale super, że impreza się udała

Mam jeszcze jakieś 3/4 flaszki, więc na pewno jeszcze będę próbowała coś z niego wycisnąć
Jeden przedmiot na studiach mnie tak goni :/ reszta jest nawet w porządku, w tym tygodniu akurat go nie mam i życie od razu wydaje się piękniejsze
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Viv, nie tylko Ty masz kryzys lakierowy. Ja mam takiego lenia, że jedno mani nosze tydzień =.= I najchętniej bym go nie zmywała... Twoje króciaki są przesłodkie I ani się waż pozbywać lakierów! Nie możesz
Czyli rozumiem, że wpisuję się w jakiś ogólny marazm, ufff! W takim razie z czasem na pewno nam przejdzie!
Amelko! Widziałam, że używasz jakiegoś topu z CC, który to powiedz mi?
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
hej
szkoda, że tak wyszło.. u mnie bąble pojawiły się tylko jak za szybko po położyłam i miał zbyt grubą warstwę a z tym pękaniem niefajnie..
fajne maluchy w załączniku
Maluchy dziękują
Nie skreśliłam go jeszcze całkiem, więc popróbuję
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
bo chyba tylko ja spamuję
Genialny, a u Ciebie to w ogóle zjawiskowo wygląda
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora