Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Memento dla fanek opalania-wszystko o bezpiecznym opalaniu!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-16, 10:28   #653
Goldberry_82
Raczkowanie
 
Avatar Goldberry_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Memento dla fanek opalania

Cytat:
Napisane przez Pysia pl Pokaż wiadomość
Jak ktoś mógłby mi odpowiedziec na jedno pytanie byłabym wdzięczna bo za cholerę nie znajdę ni krzty chwili na czytanie całego tematu...
Jestem przed ślubem ( swoim własnym22wrzesnia), i chciałam skorzystać troszeczkę z solarium aby poprawić kolor cery ponieważ, moja szaro ziemista skóra wygląda niekorzystnie. Szkoda, że w dzsiejszych czasach taka pracochłonna ta moda , ciągle tylko człowiek goni za ideałem wykreowanym przez tv itd to przykre, ale cóż...
Nie korzystam z solarium i dlatego niewiem czy jesli uzyję przyspieszacza to muszę dodatkowo jakiś ochronny filtr na to kłaść czy już nie?
I czy mogę dla początkującego użyć emulsji o poziomie trzecim?level 3?
nie zabardzo kumata jestem z tego..
Pysia ja rok temu miałam ten sam problem brałam ślub 1 lipca i pomimo, iż był środek lata, przez te wszystkie przygotowania nie miałam czasu leżeć plackiem i opalać sie na słoneczku, a ponieważ mam dosyć jasną cerę, a marzyłam o białej sukni to musiałam skorzystać z solarium, nie chodzi o smażenie. Byłam 4 razy po 10 minut, używając aktywatorów opalania w saszetkach, można zakupić w każdym solarium Exclusive Bronze, jest mega wybór. Ja używałam Magic Carotene przeznaczony dla osób rozpoczynających opalanie - faza 1 opalania i efekt był super. Nie wyglądałam jak pomarańcza, tylko miałam lekko brązowy odcień skóry z białą suknią w duecie wyglądało świetnie. Nie polecam na początek opalania kosmetyków przeznaczonych do opalania w fazie 3, bo można się nieźle zjarać w zbyt krótkim czasie. Zrezygnowałam z balsamów brązujących po namowie koleżanek, które już miały doświadczenie w kwestii przygotowań do ślubu, ponieważ kiedy w trakcie szaleństwa weselnego, nasza skóra się spoci, to suknia, a przede wszystkim bielizna z białej stanie się pomarańczowa, efekt na noc poślubną trochę marny. I jeśli chciałabyś sprzedać później suknię to będzie problem z jej czyszczeniem, ale wybór należy do Ciebie. Myślę, że solarka od czasu do czasu jest najlepszym i najszybszym wyjściem. Oczywiście nie zachęcam do częstego korzystania z solarium. Ale są takie wydarzenia w życiu, że zrobi sie wszystko, żeby pięknie wyglądać dla własnego dobrego samopoczucia. Bo o to chodzi tego dnia , żebyśmy dla siebie byli najpiękniejsi!!!!!!!!!!!! Jeżeli uważasz, że lepiej byś się czuła mając opaloną skórę to nie patrz na nic tylko zrób wszystko, żeby ten dzień był dla Ciebie i przyszłego męża najpiękniejszy.
Życzę powodzenia!!!!!
Nie zapomnij o czymś niebieskim i pożyczonym.
I przede wszystkim wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!!!!!!!!!!!!
Czekamy na forum na wrażenia po ślubie!!!!!!!!!!!!!!
Goldberry_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując