Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-07, 07:44   #4441
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
O tym nie słyszałam, widzę, że jakaś nowość. Ma dość miły skład jak na podkład, ma fajnie kryć i być lekki... ktoś mi tu chyba wygenerował właśnie kolejne chciejstwo Mimo wszystko nie wiem, czy się odważę wziąć w ciemno, sporo recenzji do obejrzenia przede mną w takim razie
Ja kiedyś jak miałam gorszą cerę, zastanawiałam się nad "stay all day'' bo widziałam, że ładnie krył, ale na szczęście było minęło - odpukać- już nie muszę używać aż takich szpachli
Na bank wrzuce recke)))
Ja czasami lubie mocniejszy podkład , shiseido sun protective ale wole lekkie... Jestem wtedy w swojej skórze face and body to taka moja skóra.....od kiedy zabrali mi ysl wszystko inne troche widac , troche sie sciera ten jest niezawodny. Dam znac jak ten stilla))

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Daj koniecznie znać jak się spisuje brzmi bajecznie
Jasne że dam
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2016-04-07 o 07:45
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora