Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-15, 15:57   #19
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dziękuję za założenie nowego wątku

Ja zamawiam tylko w sklepie internetowym, ale tak sobie teraz pomyślałam... Jakbym poszła do sklepu stacjonarnego i kupiła np. tylko żel za dyszkę i założyła kartę to dostałabym jakieś próbki i kupon na tusz? I przy następnej wizycie, kupując tylko żel, dostałabym tusz za darmo?
Nie za darmo, tylko za 1 grosz Oczywiście żel wystarczy do założenia karty, musi to być "dowolny zakup za minimum 6,90", to samo przy odbieraniu tuszu.

Przy zakładaniu karty wypełnij sobie kupon z książeczki czekowej (może ktoś Ci udostępni swój nr karty i e-mail) i dodatkowo będziesz mogła odebrać zestaw Hydra Vegetal (maseczka, krem i chyba tonik czy płyn micelarny, oczywiście w wersji mini), a osoba zapraszająca dostanie błyszczyk Sexy Pulp

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzień dobry

subskrybuję, bo znowu coraz częściej do YR zaglądam
Tego olejku, o który wcześniej pytałaś, nie widziałam w sklepie stacjonarnym. Jeżeli wchodzi w wysyłkowej, możesz złożyć zamówienie - jak nie znajdą, to po prostu nie wyślą

Olejek rozświetlający Monoi już wrócił do sklepu internetowego, a tyle się namęczyłam, żeby go znaleźć stacjonarnie, ech...
athm jest offline Zgłoś do moderatora