Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-19, 21:23   #4061
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
eKarty z mBanku nie podepniesz pod paypal - próbowałam i niestety nie można, bo to nie jest tradycyjna kredytowa VISA, a specjalna Visa, ale służąca wyłącznie do zakupów internetowych.

Od wczoraj wieczorkiem, kiedy złożyłam zamówienie i zapłaciłam eKartą po raz pierwszy nie mam do tej chwili jeszcze informacji o wysyłce, a tylko potwierdzenie zamówienia i oczywiście payment is pending Mam nadzieję, że to z nawałau przedświątecznego, a nie z jakichś problemów. Do tej pory eKartą płąciło mi się super. Przelicznik jest nawet korzystniejszy niż w paypalu Za ostatnie zamówienia ściągnięto mi nawet o złotówkę mniej
Czy oni świętują Wielkanoc ?
Kiedyś rozmiawiałam z kobieta, która robi interesy z Azjatami i mówila, że to strasznie pracowici ludzie, nie ma u nich - świątek, piątek-pracują. Ja z kolei wspolpracuję z firmą japońską i wyobraź sobie, że faceta, z którym akurat sie kontaktuję wypchnieto na siłę na tydzień na Hawaje i on był strasznie nieszcześliwy, że firmę opuszcza, że mu każą odpocząćTakże chyba nie masz się co martwić, zobaczysz - pending jutro sie zmieni na dispatched
Trochę mnie wystaszyłas jak przeczytałam, że PP nie przyjmuje e-karty na szczęście potem doczytałam, że jednak tak i się uspokoiłam
Cytat:
Napisane przez klopotek Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Zamawiałam z TRU po raz pierwszy i niestety dziś musiałam zapłacić cło próbuję wysłać maila z załącznikami do TRU na Order@... albo info@..., ale mail mi wraca jako niedostarczony... Miałyście juz taką sytuację? Wygląda to na to, jakby mój mail był traktowany jako spam i odrzucany.
Pozdrawiam wszytskie maniaczki TRU

A tak w ogóle, to miły pan w UC w Poznaniu powiedział, że przed świętami raczej nie ma szans na dojście przesyłek, bo mają TONY do odprawy, a ludzi brak...
Mnie tez w warszawskim mówili, że mają straszne zaległości, ale równo tydzien od wręczenia listu od UC dostałam paczkę więc nie jest tak źle. Oni tak mówią, żeby ludzie się nastawili na dłuższe czekanie z góry i nie męczyli ich codziennie
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Truskawka wyśle mi nowy rozświetlacz EL w zamian za ten zmasakrowany
Hurra
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Layla 79, ale kąski
Którego MAC-a kupiłaś
Piekne A po czemu takie zestawy?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora