Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 17:56   #3882
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
I pisze tam jak byk że stosowała 40 minut po aplikacji cos2 wazeline albo nanobase, lipobase, to to Dome pisała ze nie można bo hamuje łuszczenie. w samej ulotce tych preparatów to własnie pisze.
Nic już z tego nie wiem. Ale jak przeczytałam jeszcze raz dokłądniej to chyba smarowała sie tym dopiero po dweóch tygodniach. Nie wiem czy dobrze interpretuje to.
Iv rzeczywisćie przytyła.

A jak ja nie mam plam ani cieni to znaczy ze nie zrobiłam pełnej kuracji ? I plamy mi wrócą. Normalnie już nic nie wiem.

Castrol odezwij sie jak pani doktor chciała cie ratować.Na czym to ma polegać ?
Masimko ty stosowałaś 3 razy dziennie i może to ci pomogło,to się okaże .Na twoim miejscu dałabym spokój,bo przecież nic ci się nie dzieje .Po prostu obserwuj twarz i zastosuj to co ja gdyby wyszły ale bez natłuszczania.Myślę że nie będziesz musiała .
A co do natłuszczania to skóra nie złuszczy się prawidłowo jak ciągle będzie tłusta.A oto chodzi żeby przeez 2 tyg cała zeszła,a póżnie następuje regeneracja i nawilżanie.Ale trzeba liczyć się z tym że wygląd będzie straszny.
Ja przez pierwszy tydzień gdy stosowałam się do wskazówek i niczym nie smarowałam to skóra schodziła mi płatami i była bardzo ściągnięta że ledwo usta otwierałam.Płaty to np.Cały płat skóry z kości pliczkowej i tak na całej twarzy i cały czas .Dopiero jak zaczęłam natłuszczać to skóra mi się tylko łuszczyła.a to żle,bo łuszczenie może trwać długimi tygodniami i świadczy o nie całkowitym wchłonięciu cos/Dlatego niektóre z nas łuszczą się w nieskończoniść.

Przeczytajcie proszę mój wątek z początku września co opisywałam i póżniej jak poleciałam do apteki po natłuszczacz bo ktoś powiedział że tak trzeba.Od tamtej pory tylko byłam czerwona i łuszcząca (a więc cos działał u mnie tylko tydz.)Po przejściu na cos tylko na noc i po 2 godz natłyszczałam pojawiły się cienie .Dalszy ci znacie ,dobrze że do niej poszłam
castrol jest offline Zgłoś do moderatora