Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-11, 14:47   #2135
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez CampariHotness Pokaż wiadomość
Witajcie,
od długiego czasu zastanawiałam się nad depilacją laserem, ponieważ męczę się z niechcianymi włoskami w bardzo krępujących miejscach Moje wątpliwości biorą się z tego, że zabiegi nie są tanie, a w moim przypadku nie wiadomo, czy okażą się w ogóle skuteczne... Jednak podjęłam decyzję (noworoczne postanowienie), że w tym miesiącu wybiorę się na pierwsze "laserowanie"

Mam jednak kilka pytań:
1. Stosuję Acnederm, który zawiera kwas azelainowy. Nie są to silne kwasy i nie w miejscu zabiegu, ale mam pewne obawy. Czy stanowi to przeciwwskazanie do zabiegu? Zostały 3 miesiące do końca kuracji a nie chce jej przerywać.
2. Czy jeśli na depilowanej powierzchni znajdują się blizny laser może je utrwalić?
3. Jako, że najbliżej mam do Sosnowca zdecydowałam się na tamtejszy gabinet. Czy jakaś dobra dusza pomoże w uzyskaniu zniżki z polecenia? Chciałabym usunąć najbardziej krępujące włosy z dwóch partii, więc każda zaoszczędzona złotówka się liczy...
4. W związku z tym ostatnim, czy salon w S-cu ma jakieś zniżki związane z depilacją kilku partii jednoczenie? W grę wchodzą również Katowice.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, tu lub na prv
Stosuje hascoderm na twarz i chodze na depilacje - nic się złego nie dzieje
Rabat w Sosnowcu (ten powitalny) dostaniesz od sumy kwoty, a nie od jednej partii. Późniejsze rabaty, jeśli będą Ci przysługiwać, tez są od łącznej kwoty liczone.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując