Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-14, 15:25   #2242
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
A ja wolę mieć po prostu ten idealny
A próbowałaś azjatyckich? Już wiele razy o nich wspominałam na wątkach, toż to rewelacja jest! Tj nie wszystkie, oczywiście. Ale szczególnie te japońskie są naprawdę dobre, nie bielą, nie tłuszczą. Leciutkie jak emulsja.
Nie, nie próbowałam. Zastanawia mnie to, dlaczego w Europie producenci (LPR, SVR, Bioderma itd. itp.) nie potrafią wyprodukować filtra, który by nie bielił i nie tłuścił i który zarazem by dawał wysoką ochronę (SPF 50+ i PPD min. 30), a Azjaci to potrafią? Szczerze mówiąc, coś nie mam zaufania...


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja sobie w ogóle nie wyobrażam, że twarzy można nie matowić, nawet jak nakładam lekkie serum, to się świecę, więc to, że ten Pharmaceris się błyszczy, to dla mnie norma. Grunt, żeby ładnie się dawał zmatowić skrobią, nie tak jak zeszłoroczne paskudztwo od Vichy. I żeby nie bielił tak jak ultra lekki Anthelios.
Ja mam dokładnie takie samo zdanie! Nie ważne, co nakładam na twarz, zawsze to matuję.


Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość

Ja podobnie jak chimay - wszystko matuje, nawet drogeryjne lekkie kremidła.
Dlatego dla mnie tluscioch nie jest powodem do skreslenia, gorzej z efektem corki mlynarza
Ja tam też wolę tłuściocha, bo jego zawsze mogę zmatowić, ale efekt córki młynarza jest już dla mnie przegięciem zwłaszcza jak muszę poruszać się po mieście, a nie w lesie Z dwojga złego lepszy tłuścioch niż Mortycja Adams (jak dla mnie).



Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
U mnie kosztuje ok. 14 zł, czyli standardowa cena. Matujący 20 zł, i jak dla mnie ten drugi jest lepszy - Ziaję z witaminą C zużywam do rąk, bo znacznie gorzej wygląda ze skrobią i podkładem mineralnym.
Ja Ziaję z wit. C nakładam na "gołą" twarz, czekam jakieś 15 minut, a następnie matowię skrobią i mam idealny efekt.


Cytat:
Napisane przez Crythy Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Jaki polecacie krem z wysokim filtrem? Niestety mam uczulenie na większość produktów np. garnier,nivea, ziaja, avon,dove. Z kosmetyków ,które przetestowałam nie uczula mnie jedynie physiogel i niektóre produkty aa. Mam jasną cerę i częsty problem . Moja twarz robi się czerwona od słońca(przebywania zbyt długo na dworze w taką pogodę). Nie zamienia się to w opaleniznę tylko znika po jednym ,dwóch dniach i tak w kółko. Znacie może jakiś w miarę przystępnej cenie filtr?
W Superpharm widziałam krem Uriage do cery wrażliwej, która nie toleruje filtrów chemicznych. W promocji była za ok. 40 zł. Może warto się jej przyjrzeć?



Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
A orientujesz się, w jakim jeszcze markecie mogę ją znaleźć? Niestety u mnie brak Auchan :/
Ja Ziaję z wit. C kupiłam w Superpharm. Jeśli jest u Ciebie w mieście, to zajrzyj tam. Może akurat uda Ci się ją kupić.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora