Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki macie Styl Życia?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-13, 20:03   #8
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Co robicie w weekendy? - najczęściej pracuję, wolne robię sobie w tygodniu. Wtedy wybieram się na jakiś dłuższy spacer, najlepiej gdzieś przy lesie albo nad rzeką. Czasem też miło jest wyskoczyć gdzieś na kawę albo herbatę. Jak jest ładna pogoda to lubię to połączyć i wtedy na przykład po drodze zgarniam kawę na wynos z Maka, a potem siedzę sobie nad rzeką.
Co robicie zwykle wieczorami? - przy kolacji zazwyczaj coś oglądam, jakiś film albo ewentualnie serial na netflixie. Czasem gram w scrabble na kurniku. Przed samym snem zazwyczaj ogarniałam sprawy towarzyskie, odpisywanie na wiadomości itd., ostatnio bardziej skupiam się na wyciszeniu i nie praktuję już tak rozmów do bardzo późnej godziny. Zawsze przed snem robię sobie małe podsumowanie. Zastanawiam się za co jestem wdzięczna i co mnie cieszy, co zrobiłam źle i co nad czym powinnam popracować i o czym marzę, co jest dla mnie ważne.
Jak dbacie o siebie codziennie? - Muszę ogarnąć włosy, co bywa trudne, bo są kręcone i dzikie. Lubię bawić się w maseczki i pielęgnację twarzy. Staram się codziennie choć chwilę ćwiczyć, choć powinnam starać się bardziej.
Jakie macie zainteresowanie? - hmmm, książki i audiobooki, czasem literatura popularnonaukowa, jeśli mam czas to grzebanie się w kreatywnych rzeczach. Trochę interesuję się modą i makijażem, lubię szukać retro inspiracji, czasem słucham sobie muzyki lat 60tych. Udzielam się też w wolontariacie i pomagam Fundacji opiekującej się bezdomnymi, chorymi kotami. Gdy jest taka opcja to wydarzenia kulturalne. Od niedawna prowadzę też bookstagrama. Ważne są też dla mnie sprawy duchowe, próbuję uporządkować swoje relacje z Bogiem, choć nie jest to łatwe, bo nie czuję się pewnie w kościele i jest mi czasem przykro z powodu tego, co robią inni katolicy i jak wiara jest przez to postrzegana. Natomiast w Boga wierzę i jest to dla mnie ważne. Ostatnio jakoś tak wyszło, że często brałam udział w webinarach dotyczących leczenia i fizjoterapii, to też bardzo rozwinęło mój horyzont i poznałam wiele ciekawych historii innych ludzi.
Jak sie odzywiacie? - powinnam odżywiać się lepiej. Więcej warzyw i owoców itd. Jestem dość drobna i szczupła i kiedyś chciałam przytyć, ale teraz najbardziej zależałoby mi po prostu na w miarę zdrowej i wartościowej diecie.
Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic? - chciałabym lepiej stawiać granicę między pracą, a odpoczynkiem, bo mam z tym problem. Chciałabym też się przeprowadzić i nieco urozmaicić swoje życiowe rozrywki. W przyszłym roku na pewno trochę odbiję sobie sprawy wakacyjne, bo przez covida utknęłam w jednym miejscu. Lubię natomiast swoje nastawienie do życia i że jakoś tak po prostu lubię być szczęśliwa, dużo rzeczy mnie cieszy. [emoji2]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując