Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-12, 09:52   #2507
Kata_rina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
a ja miałam dzis pierwszy raz z serum granat eko + żel HA i powiem, ze na razie jestem mile zaskoczona, nie za tłusto, cera ładnie nawilżona, w zasadzie nie trzeba nic wiecej
heja co oprócz tego jeszcze używasz? ja używam tonik AHA 10% + serum olejek z witaminą C na noc i zastanawiam się właśnie czy ten granat eko zamówić i nie zacząć stosować ranoJak sądzisz będzie dobry rezultat całośćiowy??

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Jeszcze ktos sie wypowiadal na temat olejow zmieszanych z zelem hialuronowym. Moim zdaniem taka mieszanka nie jest do konca wystarczajaca dla skory. Ten sposob pielegnacji stosowalam przez ponad rok zamiast kremow etc. ale moja cera nigdy dobrze nie wygladala po takich mieszankach tj. byla jakas taka szara, swiecaca, jak zle wymieszalam propocje to sciagnieta. Natomiast fajne efekty w mire mialam jak krem zmieszalam z zelem i z olejem w odpowiednich proporcjach.

heja co sądzisz o stosowaniu serum-olejków np z wit. C albo granat eko? na zmianę??lepsza alternatywa niż olej +HA? w temacie jest nowa od pół miesiąca powoli wprowadzam kosmetyki z BU i chętnie poczytam sugestie dziewczyn bardziej doświadczonych w temacie kosmetyków naturalnych
Kata_rina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując