Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrażliwej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-23, 14:04   #228
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Filtry mineralne dla cery naczynkowej / wrazliwej

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
nie mowie nikomu co ma stosowac, kazdy ma wlasny rozum. chcialam przedstawic zdanie porzadnego lekarza.jezeli ukonczylas medycyne to mozesz z nim dyskutowac. wspolczuje ze nie znalazlas lekarza, moja mama tez ma rozowaty i leczy sie u tego samego dermatologa co ja z calkiem dobrym skutkiem. zadne publikacje nie zastapia wiedzy doswiadczonego lekarza. skonczmy ta dyskusje.

acha, a svr 50 ecran teinte 100% mineral chyba jednak mnie zapycha . jest tez dosc ciezki. nie wyobrazam sobie codziennie sie nim smarowac
Nie mam nic przeciwko dzieleniu sie informacjami w danym temacie, zreszta od tego jest ten watek, stąd moje wypowiedzi odnosnie Twojego wpisu w temacie filtrów mineralne vs.chemiczne. Leczę się od ponad dekady i bywałam u bardzo róznych lekarzy i bardzo różne porady otrzymywałam. Stąd moje wpisy, zeby nie każdemu lekarzowi wierzyc do końca. Nie wyciagaj zbyt daleko idących nieprawdziwych wniosków, co do mnie ani nie stosuj wycieczek personalnych, bo nie ma to nic wspólnego z tematem. Nie napisałam nigdzie, że nie znalazłam dobrego lekarza, to Twoja nadinterpretacja, a medycyny nie musze kończyć zeby wiedzieć po tylu latach, co mi jest, co mi pomaga, a co nie - dzięki także różnym eksperymentom, które lekarze na mnie przeprowadzali. Bo i tak bywa. A licytacja w lekarzy chyba nie ma sensu, bo pochodze z rodziny lekarskiej, mama moja jest lekarzem i nie jest to dla mnie szalenie istotny argument, lekarze to ludzie, jak wszędzie: różni.
EOT
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-07-23 o 14:06
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując