Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-08, 13:48   #348
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
takie jak końcówki na zdjęciu wsadzę łape do lodówki i cyknę fotkę, jak chcesz

dziękuję popatrze

Kobieto to samo mówiłam 2 lata temu, jak to mozliwe i fokle
dopóki nie wkurzyłam sie na kosmetyczkę od pazurów, cos mi sie złamało, coś odpadło a ta ani jednego wolnego slotu nie miałą, za dwa tygodnie to niech się w tyłek ugryzie, c'nie?
zamówiłam zestaw startowy lampa baza top i kolor plus akcesoria niezbędne ( wszystko w jednym zestawie nic nie musiałam szukać czy doczytywać) i zaczełam robić
to jak malowanie zwykłym lakierem dasz radę na spokojnie
dokupiłam potem lampę ledową i klipsy do ściągania i ło
robie kiedy chcę i jak chcę, nie lubię wzorków świecidełek więc tym bardziej wolę sama

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------


pierwszy
U nas o kupnie zestawu zadecydował ten sam czynnik - wkurzenie na kosmetyczkę, która wystawiła mamę przed weselem, a miesiąc wcześniej mama się z nią umawiała. Jak się okazało, odmówiła mamie, żeby paznokcie zrobić komuś innemu

A to, co podpatrzyłam u niej, jak robiła nam paznokcie przydało się przy samodzielnym robieniu hybryd
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując