Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-08, 14:11   #358
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Wpisz w wyszukiwarkę : mini wyskoczy Ci 2 stronki. Dodatkowo do każdego zamówienia dodajesz 2 miniatury.
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wsadz do koszyka co tam chcesz a wybierasz sobie w kolejnym kroku dwie próbki czy tam miniski, zależy co mają aktualnie
Dziękuję dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, już taka jestem, że jak coś zacznę to muszę skończyć ;-) znalazłam info o tym DHL GM Parcel Direct:

Delivery usually within 6-10 business days once order has processed and shipped. Could take up to 20 or more business days.
You pay guaranteed landed cost at checkout; no additional fees are due upon delivery.
Package is traceable and your shipping confirmation will include tracking information. Please allow 48 hours for tracking information to update once you receive a tracking number.
Local carriers will do the final delivery.
Cost based on size, weight, etc.

Czyli jednym słowem nie powinni Wam nic doliczyć



Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Miejmy nadzieję, że w pierwszej opcji też nie będzie doliczanka

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja o tej jeszcze myślałam

http://www.temptalia.com/tarte-color...otos-swatches/



Ja zauważyłam, ale wydaje mi się że ta druga zawsze będzie obciążona dodatkowymi kosztami, a ta pierwsza już nie.

No właśnie mi na pierwszego maila też, ale wczoraj jak na drugiego maila zakładałam to mi nic nie przyszło.
No też spoko, ale skoro też przy okazji na próbę (na pewno taka okazja jeszcze się powtórzy), to następnym razem, może też będzie ta, którą ja chcę

Ja żadnego maila nie dostałam poza potwierdzeniem zamówienia
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując