Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-23, 17:14   #1735
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: 2010 - Wrześniowo-październikowe mamy - ze wszystkim sobie świetnie radę damy c

Cytat:
Napisane przez waniliaania2009 Pokaż wiadomość
Ho ho hooo! Jestem tańczący Święty Mikołaj i mam dla ciebie życzenie. Przeglądnij sobie moją wideo pocztówkę na
Fajny ten Mikołaj

Cytat:
Napisane przez hagar1 Pokaż wiadomość
jednak tak sobie myślę że dzieci są różne, niektóre są bardzo mało samodzielne i płaczliwe i gdyby rodzice nie brali je na ręce to by od płaczu zwariowali. czasem z uczeniem samodzielności trzeba poczekać.
Masz rację, dzieci są różne- warto spróbować, ale nic na siłę.
No i oczywiście każde cierpiące dziecko wymaga noszenia i przytulania i to jest bezdyskusyjne Jeśli wiem, że małą coś boli to nie miałabym nawet sumienia trzymać jej na wersalce tylko dla zasady.

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
buziaczki od mikołajkowego pomocnika
Ale śliczny pomocnik Mikołaja

Cytat:
Napisane przez martynka81 Pokaż wiadomość
mały ma takie znamię barwnikowe na główce z tyłu (urodził się z tym), dość ciemne, wielkości może 2mm i jest w takim miejscu gdzie się je często podrażnia, nawet mały jak rusza główką to je pociera, no a w przyszłości będzie poniekąd drażnione grzebieniem.
Myślę, że nie ma co się przejmować na zapas ale na pewno warto to obserwować. Jak coś Cię zaniepokoi to pójdziesz do specjalisty, to przecież nie zaszkodzi. Ale na pewno to nic groźnego.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
A ja pozbywam się mleka w sposób expresowy
Pamiętam jak o tym pisałaś, ale jakoś mnie to nie kusi szczególnie, że teraz święta, a pokarm znika w mgnieniu oka tylko dzięki temu odciąganiu po trochu.

Lenka- dobrze, że udało się opanować temperaturę.i uniknąć szpitala.
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.

Edytowane przez Szczęśliwa
Czas edycji: 2010-12-23 o 17:20
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora