Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-28, 11:08   #183
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Doczepianie rzęs metodą 1:1 | przedłużanie zagęszczanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Martisia00 Pokaż wiadomość

1.rzęski SL, natomiast jeśli chodzi o klej to niestety ale z SL się ( tak od mniej więcej wakacji klej zdecydowanie krócej trzyma rzęski) popsuł i wróciłam do kleju z LP ( dwa razy droższy ale tu jednak nie można oszczędzać )



2.Ale oczywiście można też podejść od innej strony iść od najwolniejszego kleju i powolutku uczyć się precyzji i co pewiem czas zmieniać na szybszy...
Ad 1. Zauważyłam, że klej sie popsuł. Rzęsy się odklejają. Otworzyłam dwa tygodnie temu nową tubkę i to samo Pracowałam na Ich kleju półtora roku było ok.....


Ad2. Nie polecam na początek wolnoschnącego kleju, ponieważ w ten sposób można posklejać rzęsy, to jest strasznie denerwujące a praca z dmuchawką do nie wiem z 5 godzin taka aplikacja? Na początek najlepiej jakiś średni. Ja zaczynałam na kleju Maxi power 4you lashes. Był czas na poprawienie rzęs wszystko ok. Wyczytałam, że i na niego są skargi więc nie chcę wyrzucać pieniędzy i szukam nowej firmy.

Czytam o Evo. Któraś stylistka na nim pracuje? Jak wyglądają rzęsy po około 4 tygodniach? Że szybko łapie to już zdążyłam się doczytać chodzi mi o komfort noszenia rzęs i czy nie niszczy rzęs. SL zauważyłam pogorszenie. Na klejach 4 you lashes było super. Zapytacie pewnie dlaczego nie kupię skoro był dobry. Odpowiedź brzmi, bardzo często mają braki na magazynie a na to nie może sobie pozwolić żadna stylistka i to braki nie kilkudniowe a po 2-3 tygodnie. Oraz zaczęły stylistki na niego narzekać. Po dwóch latach boję sie ryzykować, tym bardziej za granicę ciężej z wysyłką czasowo.

I jeszcze pytanie o JB lashes. Któraś stylistka na tych klejach pracuje?

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi
__________________

marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując