Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-21, 14:45   #2598
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Przychodzę dziś do was po poradę.
W ostatnim czasie przez wielki stres, którego niestety doświadczam bardzo pogorszył mi się stan cery. Pogorszył na tyle, że rozważam zakup kryjącego korektora mineralnego. Póki co używam light z Amilie i o ile pod oczy jest cudowny o tyle na wypryski się totalnie nie sprawdza. Jest lekko różowy i przez to podbija kolor niedoskonałości zamiast je tuszować.
Szukam czegoś dobrze kryjącego w kolorze beżowym z żółtymi tonami na poziomie kolorystycznym Amilie Sesame, może ciut jaśniejszym.
Niestety zielone korektory odpadają bo wybijają mi spod podkładu i wyglądam bardzo dziwnie, na brudno-siną.
Myślałam nad Annabelle Medium? Słyszałam dużo dobrego o nim a kolorystycznie powinien mi raczej pasować. Możecie się podzielić opinią o nim? A może możecie poradzić mi coś innego fajnego?
Mi również padło na cerę... Mam czerwone krostki i plamy przy nosie i na brodzie. Mam Annabelle Medium i jest super! Naprawdę się sprawdza. Nakldam go mini kabuki z annabelle. Tak naprawdę traktuje to w tych miejscach jako podkład. Zakrywa fajnie wszystkie niedoskonałości. Nie nakładam już na niego podkładu mineralnego bo zauważyłam że pędzel do podkładu sciera mi korektor. Używam kryjacego z annabelle Golden Fairest i Wszytsko dobrze do siebie pasuje. Także polecam korektor medium z czystym sumieniem. A zielony korektor u mnie się nie sprawdził na te czerwone placki.
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując