Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnac przy pomocy dietetyka?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 18:22   #12
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Schudnac przy pomocy dietetyka?

Cytat:
Napisane przez Nutek Pokaż wiadomość
Nie warto? Bzdura - warto. Wymierzyli, zbadali, zanalizowali ile we mnie wody, ile mięśni, ile tłuszczu. Dostałam listę produktów zakazanych, dozwolonych i zasady łączenia. żadnej soli, cukru, ale też liczenia kalorii. Jadłam i chudłam. 10 kilogramów poszło zanim się obejrzałam. Chudnę dalej, bo jeszcze trochę muszę, ale odchudzam się... radośnie! Nie jestem głodna, jem normalne obiady, może troche zmodyfikowane śniadania i kolacje (bo bez chleba), dostałam trzy książeczki - na fazę oczyszczania, odchudzania i stabilizacji. Mogę do nich zaglądac, gdy tylko znów najdzie mnie potrzeba aby coś stracić. A w tej ostatniej mam zalecenia na to jak jeść już po diecie, by nie przytyć. Nie warto? Warto. żeby nie liczyć kalorii, nie męczyć się z dietami cud, gotowymi jadłospisami, zbyt dużo nie musieć kombinowac nad tym co zjeść i jak zjeść. I umówmy się, że samemu trudno zdobyć tak pełną, kompleksową wiedzę jaką posiada specjalista. Oczywiście są takie dziewczyny, co widać zwłaszcza na tym forum, ale nie zawsze to co uważamy za zdrowe/nietuczące/słuszne rzeczywiście takim jest. A skoro można chudnąć bez stresu to dlaczego nie?
Hm... a z ciekawości zapytam - mówili Ci coś może o niełączeniu tłuszczów i węglowodanów w jednym posiłku?
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując