Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - VENEZIA - opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-20, 16:33   #26
MartaZw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Buty Venezia sprzedawane w Polsce są wątpliwej jakości. A jeszcze gorsza jest obsługa sklepów Venezia, szczególnie sklepu VENEZIA w PLAZIE w Poznaniu przy ul. Drużbickiego. Nie dość, że sprzedają wadliwy towar, to jeszcze zmieniają żądanie reklamacji. Kupiłam półbuty za 389 zł, po ok. 2 tyg. chodzenia w nich wyłącznie w biurze rozkleiły się. Żądałam wymiany, ponieważ nie były użytkowane nawet w warunkach do tego przewidzianych. I co? Dopiero 14 dnia otrzymałam telefon, że obuwie zostało ... naprawione. Żenada !!! Złożyłam odwołanie powołując się na prawa w ustawie, gwarancję wysokiej jakości. A Sklep załatwił sobie opinię rzeczoznawcy i ma głęboko w ... klienta. Skasować kilkaset złotych za buty, owszem, ale ponieść konsekwencje, to już nie. Jedynie można złożyć sprawę do sądu konsumenckiego. Już nigdy więcej nie kupię butów Venezia w polskich sklepach. I przekazałam tę informację wszystkim moim współpracownikom w firmie. Cóż, jak tak się traktuje klienta, to traci się więcej.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Naprawdę, lepiej kupić bilet lotniczy tanich linii Wizzair czy Ryanair i polecieć do Włoch, Hiszpanii czy do Londynu nawet po 1 parę butów. Może wtedy cena butów wraz z biletem wyjdzie na to samo, ale towar będzie wysokiej jakości i nie zarobią oszuści w polskich sklepach.
MartaZw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując