Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z wypadającymi włosami Proszę o porady!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-29, 11:57   #2
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: Problem z wypadającymi włosami Proszę o porady!

Cytat:
Napisane przez aussi Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, chciałabym podzielić się problemem i poprosić o poradę bo zaczynam się poważnie martwić i szukam wsparcia/ z góry dziękuje za odpowiedzi/ od jakieś 3 m-c zauważyłam wzmożoną ilość wypadających włosów w ciągu dnia, zwłaszcza po umyciu głowy. Zaczęłam stosować specjalistyczne szampony na wypadające włosy i zażywać suplementy też na włosy. Mam wrażenie że "proces" wypadania się ciut uspokoił ale niepokoi mnie fakt że w ogóle do tego doszło. Na prawdę sporo włosów mi wyleciało, nie wiem czemu. U lekarza nie byłam bo to taki błachy problem, mi się wydaje jak na lekarza, co myślicie? A dodam że zawsze miałam piękne i bujne włosy hmmm dzięki śliczne
Kurcze nie jest to łatwa sprawa, bo przyczyna wypadania włosów może być różna i nie rzadko ma głębsze podłoże np. wahania hormonów. Z ciekawości ile masz latek? Sama nie wiem czy nie zaczełabym od wizyty u endokrynologa. Robiłaś może jakieś badania?
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując