Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biały osad na ustach po całowaniu ..strasznie głupi i dziwny kłopot. Help:(((
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-17, 20:06   #1
chocolattesorbert
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 95

Biały osad na ustach po całowaniu ..strasznie głupi i dziwny kłopot. Help:(((


od miesiąca spotykam się z kimś.. jest cudownie, super sie dogadujemy i naprawde oh i ah .. ale mam nietypowy problem.. bardzo często (żeby nie powiedzieć prawie zawsze) po całowaniu (nawet kilka całusów, a co dopiero dłuższe całowanie) facetowy (a przy okazji mi, ale wiem na 100% ze to przez faceta - z 2 poprzednimi ex tak nie miałam..) pojawia sie nieestetyczny biały osad na ustach . Zniecheca mnie to do dalszego całowania mimo ze jest super .. Co gorsza nie wiem jak / glupio jest mi mu o tym mowic, no bo jak? "wez cos ze soba zrob bo masz białe usta i strasznie to wyglada"
Dziewczyny macie tak chociaz czasami?
Czym to jest spowodowane? Nie chodzi raczej o to ze by sie za bardzo slinił czy cos, bo jeden z moich ex mega sie ślinił a mimo to tak nie miał..
Czemu tak jest?
I jak z tym walczyc bez koniecznosci mowienia facetowi i robieniu glupiej sytuacji?
Wiem ze moj klopot moze wydac sie smieszny.. Facet jest cudowny, ale to mnie martwi, bo nie wiem czemu tak jest i co z tym robic.. a moze to normalne a ja sobie glowe zawracam ;p? Chociaz nie wyglada to ok..
chocolattesorbert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując