Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odszkodowanie - co i jak?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-31, 10:25   #4
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Odszkodowanie - co i jak?

Mi również wydaje się, że Twój wychowawca wprowadził Cię w błąd. Ubezpieczenie zawierasz za pośrednictwem szkoły, jednak to nie oznacza, że jesteś ubezpieczona wyłącznie od wypadków na terenie tej placówki. Moja koleżanka poślizgnęła się zimą na środku miasta, a odszkodowanie dostała. Także miejscem wypadku się nie przejmuj. A najlepiej by było gdybyś zadzwoniła do ubezpieczyciela (u mnie to PZU)

Ja w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy skręciłam noge i wybiłam kciuka. Te dwa wypadki wydarzyły sie na lekcji wf (co nie zmienia faktu, że mój nauczyciel totalnie mnie olał, i nie zareagował nawet na to, że leżałam na ziemi zalana łzami ). Wiadomo, szpital, przychodnia, zwolnienia, zdjęcia itp. Musiałam pozbierać wszystkie dokumenty, wypisy ze szptala, ksera karty zdrowia, itp. Poprostu wszystkie dokumenty dotyczące tych wypadków. Potem zgłosiłam szkodę w szkole, pani w sekretariacie wpisała numer ubezpieczenia, następnie dzwoniłam do PZU, nadali mi numer szkody i zostało mi tylko czekać na pismo z wezwaniem na komisje.

Wydaje mi sie, że warto sie bawić w składanie tych papierów, bo jakby na to nie patrzeć, bólu było dużo, a 400 zł (w moim przypadku) piechotą nie chodzi

mam nadzieje, że coś pomogłam,
pozdrawiam
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując