Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-25, 16:11   #4133
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
śliczny kolorek, też takie lubię patrzyłam w necie to spokojnie znajdziesz tą starszą wersję, ale z tej nowej serii na pewno jest podobny kolor
I po co ja szukałam swatchy tych coco, śliczne są, przepadłam klik
na razie z jednej netowej perfumerii nie dostalam odpowiedzi (w ogole nie odbieraja telefonu - swoja droga caly czas trzeba miec sie na bacznosci przy zakupach w necie)

Kupilam Dior Addict nr 249 Diorissime (z tej nowej kolekcji-podobny kolor- troche jasniejszy, ale ja mam dosyc ciemne usta i jest ok).

No i nastepna Coco #48 Evasion

Musze przyznac, ze zostalam bardzo milo obsluzona w Sephorze na Marszalkowskiej obok Empiku i dostalam rabat -10%, choc terminowo juz mi przepadl. Wielki plus dla tej S., w ktorej zauwazylam, ze sa nizsze ceny o kilka zlotych niz w S. w Zlotych Tarasach (w ZT juz nie kupuje ).

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Na żywo cienie są jeszcze piękniejsze, więc pomacajcie
Efekt na oczach robią tak zjawiskowy, że przez kilka godzin noszenia dostałam kilka komplementów od obcych ludzi (!) odnośnie mojego makijażu - zrobionego totalnie na szybko, przy okazji testowania Tymi cieniami da się umalować dotykając palcem powieki i lekko rozcierając - koniec. I efekt jest przepiękny.

Jeśli chodzi o wiek, a błyszczące cienie, to moim zdaniem to niepotrzebnie rozpowszechniony mit. Czasem nieco blasku może fantastycznie odświeżyć, odmłodzić spojrzenie i nadać makijażowi lekkości, czego nie zdołają zrobić maty. Chanelowe migoczące cienie w kącikach oczu + mat jako podkład na całą powiekę powinno być udanym rozwiązaniem na dzień dla osób w każdym wieku. Moim zdaniem bardziej ma znaczenie sam kształt, budowa oka (np. sposób umiejscowienia kolorów itp. przy opadających powiekach, które może mieć nawet nastolatka), niż wiek, więc się nie przejmujcie takim zabobonem

Nosiłam:
Emerveille - praktycznie wtapia się w kolor skóry, ślicznie się mieni, super na całą powiekę, na co dzień, do subtelnego i naturalnego makijażu sam, lub z linerem albo ciemniejszym cieniem;
Epatant - nie ma żadnego problemu z pomysłem na makijaż z tym cieniem, bo praktycznie sam się nakłada i każdy efekt wygląda świetnie, na powiekach chyba bardziej widać tą obecną w nim zieleń;
Mirifique - cudooo! najbardziej uniwersalny i daje tak cudny glam-rockowy efekt, nałożony na całą powiekę może być szary albo intensywnie czarny, w zależności od tego, ile się go nałoży
Ebloui ma najmniej drobinek, a z kolei Fantasme jest przezroczysty z migoczącą poświatą, cudeńko, musi pięknie wyglądać sam, w zimę, przy delikatnym "mroźnym" makijażu.

Nic się nie roluje, kolor nie blednie, nie ściągają powiek, drobinki nie migrują po twarzy, no cudo. Oficjalnie jest to limitowanka ale czytałam też gdzieś, że mają zastąpić jakieś cienie w płynie (?). Za kilka dni będę miała możliwość przetestowania Illusoire, które też kusi, więc dam znać. Ale się rozpisałam
boska recenzja!
ja nie uzywam cieni (sporadycznie), ale poczulam sie skuszona i przy okazji tez sobie obmacam
Wpadly mi w oko dwa: Illusoire i Epatant.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
btw, w internetowym sklepie D. promocja dla nowych klientów, odejmują 40zł od zamówienia, na razie żadnych ukrytych kruczków nie doczytałam klik
i ja tez dolaczam do podziekowan za info
kliknelam sypanca Kanebo ze znizka bardzo mi go brakowalo
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora