Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-26, 15:02   #4652
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja dopiero dotarłam i lecę zaraz dalej, ale wracam niebawem!
miałam za to fajne, spokojne święta

blondziaka mysiego mam :P

o dżizys aż tyle śniegu



pogadaj z ginekologami to zobaczysz co tak naprawdę myślą o tamponach jasne - każdy używa tego czego chce, ale jednak rzeczywistość wygląda nieco inaczej
temat obrzydliwy, ale ja jednak wolę, żeby mi spływało, a nie się gromadziło gdzieś w "przewodach", a nie daj Boże, żeby ta krew się cofnęła, bo i tak się zdarza

trzymam kciuki, żeby było tak dalej
może to ta wiosna tak dobrze na Was działa

ślicznie jasno

lecę i wracam za jakąś godzinkę
nom tampon gorszy niż podpaska ale ja pod koniec @ wybieram zawsze tampon jest wygodny i czuje sie świerzo z nim... a nie pujde np na aero w podpasce bo byłabym obleśnie mokra i jeszcze nie daj boże by sie coś przeciekło,ja preferuje i to i to

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Wasienka - powodzenia życzę bądź szczęsliwa
też jestem zdania, że nie ma sensu tkwić z kimś w związku na siłę...

Agatka- no po prostu pięknie Ci wyszło strasznie mi się podobaaaa!!!!

Czekoladowoo- kurcze, cofa Ci sie?! a ile nosiłaś aparat? potem retencyjny wkladałaś na noc?
ja nosiłam prawie rok, zdjęłam 3 lata temu i cały czas mam tak samo super równe ząbki, wszyscy mi komplementy mówią na ich temat co prawda ja nie miałam krzywych, tylko łuk nie był idealny

Kitkulka- ale który ginekolog tak mówi??!! ja się nigdy z tym nie spotkałam. Od gimnazjum, czyli od początku @, używam tamponów i nie wyobrażam sobie inaczej. Podpaski mnie obrzydzają, czuje je na każdym kroku, co powoduje u mnie straszny dyskomfort, bo nie lubie w każdej chwili myśleć że mam @
a z tamponami jest super, mogę biegać, skakać, pływać..niczego się nie czuje.
Hormony też biorę i żadnej infekcji nie mam. Nie rozumiem skąd takie plotki o szkodliwości tamponów, odpowiednia higiena myslę, że dla każdej z nas to podstawa..
Poza tym były robione badania i stosowanie tamponów ma dodatkowy plus- 2,5 raza zmniejsza zachorowanie na endometriozę..
no ja biore lacibios femina i wszystko fajnie polecila mi bunny i dziekuje jej bardzo
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora