Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-15, 14:28   #1141
Coffee Girl
Raczkowanie
 
Avatar Coffee Girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Minęły aż 4 tygodnie więc czas na błotko. Dzisiaj zaryzykuję i zrobię sam brąz Khadi, z pominięciem pierwszej fazy. Nie chcę nadwyrężać cebulek i tak źle się mają tej jesieni.

Cytat:
Napisane przez pooolka Pokaż wiadomość
Ja gdy na noc - dzien przed myciem olejuje na sucho, natomiast rano zaraz po myciu wloskow nakladam na mokre wloski, bo wtedy nie wygladaja na jakies tluste sträki... tak jakby te wilgotne koncowki wciagaly ten olej niesamowicie
Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Ja też polecam olejowanie koncówek włosow po myciu, na mokro. Moje włosy są masakrycznie przesuszone, a ostatnio odkryłam nakładanie odrobiny podgrzanego rycynowego olejku na mokre włosy (zwłaszcza koncowki), dawno nie mialam tak miękkich włosów.
A moje włosy po olejowaniu (zazwyczaj kokosem) wyglądają fajnie, błyszczą się, są puszyste tylko właśnie końcówki mniej się kręcą i gorzej układają. A teoretycznie jak są miększe, nawilżone to powinny się lepiej układać
Ale muszę spróbować też nakładać olej na same końcówki po myciu, może będzie inny efekt
__________________
1.06.2011- zaczynam dbać o włosy, koniec z chemią, teraz tylko natura
Coffee Girl jest offline Zgłoś do moderatora