Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-12, 21:05   #1763
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Na VB trzy, które muszę mieć.
Jakie?

Ja wciaz czekam na przesylke z VB. Sprawdzalam tracking number na stronie VB i paczka zostala doreczona (!) 4 dni temu w stanie Nowy Jork . Musze chyba do nich napisac.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Akcja w S musiała być piękna Mina Sephorzanki bezcenna
Dobrze jej tak. Nastepnym razem zawolam kierownika.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jestemblada, a ten brązer cuda ze mną robi
Na mnie za ciemna a tez zem blada .

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś mogłaby mi pomóc w zdobyciu jasnej próbki armaniego lasting silk? Najjaśniejszego i nie różowego? Nie mam jak pojechać do Gdyni, a muszę przetestować zanim coś kupię

Tak slicznie proszę
U mnie nie ma.
Jesli jednak moge podpowiedziec to najjasniejszy bedzie za jasny. Najjasniejszy po lekkim rozjasnieniu na mnie jest dobry a ja jasniejsza o ile pamietam.

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość

Witam w klubie
Moja córka będąc świadkiem tego typu akcji wie , że jak mamie obniża się głos to "panna za ladą" będzie miała problem.
Ostatnio wróciła do domu z odrzuconą reklamacją na buty ,po mojej kilkuminutowej interwencji reklamacja została rozpatrzona pozytywnie i przy niewielkiej dopłacie Młoda wyszła ze sklepu happy i z nową torbą.
I dobrze .

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
James - współczuję, też bym się wkurzyła i to ostro.
James - wyzyskiwacz Sephory .

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
czy to bedzie dla wszystkich bo chce kupic puder, brazer i roz i nie wiem czy isc teraz na te -20%
w koncu dodatkowe 10% piechotą nie chodzi
Po swietach znizka zawsze dla wszystkich .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora